İzmir Alyans Boutique

Since 1990

İzmir Alyans, geçmişten günümüze bilgisini ve tecrübesini sizler için bir araya sizler için sizlerin beğenisine sunduğu binden fazla çeşidi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İzmir alyans, faaliyetlerine başlaması 1960 lara kadar dayanmaktadır. Daha önce den yaptığımız alyans üretimi ile olarak onbinlerce ürünü ile bir çok toptancıya mal satarak sayısız çiftin mutluluğunun altına imzasını atmıştır. İzmir Alyans adı ile yeniden sizlerle birlikteyiz. Bu yeni dönemde sizlere daha iyi hizmet vermek için kurumsal yapımızı tamamladık ve stratejik iş planımız doğrultusunda faaliyetlerimize başladık.

İzmir Alyans bünyesinde bulunan uzman kadrosuyla başta Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Turizm Beldesi Antalya'nın yer aldığı Akdeniz bölgesi başta olmak üzere Tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.Bu bölgelerde oluşturulan bayilerde İzmir Alyans logosu yer almaktadır. Mavi zemin üzerine siyah harflerle yazılan İZMİR ALYANS logosunun yer aldığı kuyumcu mağazalarında birbirinden değişik her zevke hitap eden onlarca ürününün yer aldığı alyans koleksiyonumuzdan sizin de zevkinize uygun bir alyans bulacağınızdan kendi adımız kadar eminiz. Sadece kendinize almakla kalmayacak tüm sevdiklerinize de tavsiye edecek hatta ısrar da edeceksiniz. Yine de bunca çeşide rağmen ben sadece bana özel bir tasarım olsun diye ısrarcı iseniz onu da sizlerin talepleri doğrultusunda büyük bir titizlikle yılların deneyimine sahip ustalarımızla sizlerin memnuniyeti için yapıyoruz.

İzmir Alyans sadece Türkiye’ye değil aynı zamanda birçok ülkeye’de ihracat yapmaktayız. Bu nedenle İzmir Alyans olarak hem ülkemiz halkının beğenilerini hem de yurtdışındaki alıcıların beğenilerini dikkate olarak klasik, modern ve tüm yeni trendlerini yakinen takip etmektedir. Yeni nişanlananlar, evli olup alyanslarını yenilemek isteyenler klasik değil modern tarz diyenler, ben tarzımı değiştirmem diyen tüm herkesin tek adresi İzmir Alyans’dır. Bundan sonra alyans değil İZMİR ALYANS olarak isteyiniz mutluluğa adımınızı atarken.

hakkımızda